VE SLUŽBÁCH JEJÍHO VELIČENSTVA

Objevte v sobě agenta 007! Objevte v sobě netušené možnosti staňte se členy soutěžního týmu. Příběh Dne s Děčínským deníkem s podtitulem “Ve službách Jejího Veličenstva” začíná v sobotu 11.6.2016 od 14.00 v Hopsá­riu Děčín

VELKÁ OŘÍŠKOVÁ LOUPEŽ

Vše nemusí být na první pohled takové, jak se zdá. Plánují, jak vyloupit obchod plný oříšků. Vůbec však netuší, že obchod je jen krycí místo pro lupiče, kteří se chystají vyloupit banku – na místo pytlů s penězi podstrčí pytle ořechů …

INDIÁNSKOU STEZKOU

Velký náčelník HopsaNaka vyzývá všechny malé bojovníky, aby přišli prokázat znalost starých indiánských umění. Nasaďte si čelenku, odhalte své stopařské dovednosti a získejte své indiánské jméno.

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

Příměstské tábory jsou oblíbenou službou pracujícím rodičům v období letních prázdnin, kdy nemají zajištěné hlídání pro děti a zároveň musí chodit do práce. Letos jsme pro vás připravili tyto možnosti:

NOC V HOPSÁRIU

Noc v Hopsáriu Děčín nabízí jedinečnou možnost večerního dobrodružství a nevšedních zážitků. Děti od 6ti let mají možnost zažít něco netradičního a ojedinělého. Každá Noc v Hopsáriu je tematicky zaměřena, a proto neomrzí ani pravidelné účastníky.

DOPRAVNÍ KURZ

Dopravní kurz Hopsária Děčín nabízí jedinečnou certifikovanou formu výuky pravidel bezpečnosti silničního provozu každodenního života, koncipovanou zábavnou formou při které děti získávají nové vědomosti doprovázané bezprostřední aplikací v praxi.

AKCE V HOPSÁRIU

Akce na vstupné pro dospělé už sice skončila, ale pokud jste ji nestihli, nemusíte být smutní. Další budou následovat. Můžete se těšit na spoustu výhodných akcí na vstupné i sortiment. Sledujte náš facebookový profil Hopsárium Děčín a akce na nejbližší dny.

Kalendář akcí

<< Červenec 2018>>
Po Út St Čt So Ne
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

eHop - internetový obchod

Najdete nás na Facebooku


Hopsárium.eu a hopsarium.cz - svět rodinné zábavy | © 2012 - 2018 polyweb.cz