+420 735 036 000

 

DOPRAVNÍ KURZ

Dopravní kurz Hopsária Děčín nabízí jedinečnou certifikovanou formu výuky pravidel bezpečnosti silničního provozu každodenního života, koncipovanou zábavnou formou při které děti získávají nové vědomosti doprovázané bezprostřední aplikací v praxi.

Kurz je rozdělen na teoretickou a praktickou část s důrazem na rozvoj týmové spolupráce. Cetifikovaná výuka je vedena školenými lektory a pořádána ve spolupráci s Ministerstvem dopravy ČR, prostřenictvím oddělení Bezpečnosti silničního provozu – BESIP.

 

V teoretické části děti společně s lektory vyplní test, který se odvíjí od věkové kategorie dané skupiny dětí. Poté je vedena společná diskuze spojená s posouzením modelových situací. V praktické části děti simulují dopravní situace a učí se dopravním značkám za podpory profesionálních školících materiálů BESIP i nadstandardně vybavenému dopravnímu hřišti. Po úspěšném absolvování dopravního kurzu se děti stanou hrdými držiteli Hopsárovského řidičského oprávnění. Po ukončení kurzu je dětem poskytnuto plné využití atrakcí HD pro volnou zábavu.

 
Po celou dobu kurzu je k dispozici bistro HD, které účastníkům po dohodě připraví i občerstvení dle speciálních dietických požadavků. Hopsárium Děčín je největší kryté hřiště v severních Čechách. Nachází se v samotném srdci staré budovy děčínského pivovaru, který byl přebudován na obchodní centrum se širokým spektrem obchodů a služeb. V prostorách Hopsária naleznete kompletně vybavené dopravní hřiště se šlapacími autíčky, semafory i benzínovou pumpou. Dále také velkou prolézací věž s klouzačkami a zapeklitými překážkami včetně velké trampolíny, skákací věž, stolní fotbal a interaktivní zábavu formou Xbox Kinect. V Hopsárium Děčín nevyřádí pouze děti, ale i jejich dospělý doprovod či starší sourozenci. Všechny atrakce jsou vyrobeny výhradně v zemích EU a jejich bezpečnost je certifikována a pravidelně kontrolována.
 
Rezervace: decin@hopsarium.cz
Zpět na Novinky
Nezávazně nás kontaktujte
Jméno
Příjmení
Email
Telefon
Zpráva