+420 735 036 000

 

NOC V HOPSÁRIU

Noc v Hopsáriu Děčín nabízí jedinečnou možnost večerního dobrodružství a nevšedních zážitků. Děti od 6ti let mají možnost zažít něco netradičního a ojedinělého. Každá Noc v Hopsáriu je tematicky zaměřena, a proto neomrzí ani pravidelné účastníky.

Děti jsou předávány do rukou zkušených animátorů Hopsária Děčín, kteří se pečlivě starají o všechny jejich potřeby. Naši animátoři jsou schopni přizpůsobit program pro děti všech věkových kategorií. Program startuje v pozdních odpoledních hodinách, aby děti nebyly omezovány hojným počtem zákazníků Hopsária Děčín. Součástí programu jsou tvořivé dílničky, kde se klade důraz na rozvoj představivosti a tvořivosti. Výrobky, které si děti vytvoří, si mohou na památku odnést domů a pochlubit se jimi svým rodičům. V našem jedinečném programu, je dostatek času věnován také pohybovým aktivitám a rozvoji týmové spolupráce. Děti mají možnost rozhodnout se, v jakých prostorách chtějí ke spánku ulehnout, aby jejich přenocování bylo nezapomenutelným zážitkem a dobrodružstvím. V ranních hodinách dalšího dne, jsou děti opět zapojeny do programu.

 

Součástí spaní v Hopsáriu je samozřejmě teplá večeře a bohatá snídaně. Po celou dobu programu je dětem k dispozici malá svačinka a neomezený přísun tekutin.

 

Hopsárium Děčín je největší kryté hřiště v severních Čechách. Nachází se v samotném srdci staré budovy děčínského pivovaru, který byl přebudován na obchodní centrum se širokým spektrem obchodů a služeb. V prostorách Hopsária naleznete kompletně vybavené dopravní hřiště se šlapacími autíčky, semafory i benzínovou pumpou, velkou prolézací věž s klouzačkami a zapeklitými překážkami včetně velké trampolíny, skákací věž, stolní fotbal a interaktivní zábavu formou Xbox Kinect. V Hopsáriu se nevyřádí pouze děti, ale i jejich dospělý doprovod či starší sourozenci. Všechny naše atrakce jsou vyrobeny výhradně v zemích EU a jejich bezpečnost je certifikována a pravidelně kontrolována.

 

Rezervace: decin@hopsarium.cz

Zpět na Novinky
Nezávazně nás kontaktujte
Jméno
Příjmení
Email
Telefon
Zpráva